Новини

Упродовж лютого  місяці у Херсонському яслах-садку №9 проходить «Місячник протипожежної безпеки».

Метою проведення «Місячника з пожежної безпеки» є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку, тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.

Педагогами закладу оновлено  куточки  безпеки в групах, проведено низку тематичних занять, дидактичних, сюжетних, театралізованих, конструктивно-будівельних  ігор з елементами  безпеки  життя; конкурси, естафети, прогулянки, читання творів художньої літератури  відповідної тематики, аналіз  небезпечних  ситуацій та правил поведінки.

Правила для батьків під час карантину

1. Прийом дітей проводиться суворо:

- для груп загального розвитку з 07:00 год.  до 08:00 год., забирати дітей з 16:00 год. до 17:30 год.

- для спеціальних груп з 07:15 год.  до 08:00 год., забирати дітей з 16:00 год. до 17:00 год.

Чергова група не працює

1. Дитину у садочок приводить і забирає один із батьків.
  2. Вхід на територію ясел-садка буде здійснюватися згідно «Схеми маршруту».
  3. Приймає дітей вихователь, яка вимірює температуру   (при температурі 370 С діти у садочок не приймаються).
  4. Діти з ознаками хвороби (нежить, кашель, підвищена температура тіла, погане самопочуття)  до ясел-садка не приймаються.
  5. Батькам забороняється знаходитися у приміщенні ясел-садка. Біля садочка та на території  всім батькам між собою тримати дистанцію (1,5 м) та знаходитися у масках.
  6. У шафі кожної дитини повинно бути: мішечок для взуття, змінне взуття із задниками, запасні речі у окремому мішечку, мішечок для брудних речей, рулон паперових рушників.
  7. Заборонено приносити продукти харчування, сік, цукерки, воду, іграшки, ліки.
  8. Відповідальність за здоров’я дітей несуть батьки.
  9. Велике прохання віднестися з розумінням і повагою до правил, мати гарний настрій, піклуватись про безпеку дітей та працівників закладу.

Шановні батьки!

На виконання рішення Виконавчого комітету Херсонської міської ради від 19.06.2018 року №204 у Херсонському ясла-садку №9 комбінованого типу для дітей з вадами мови Херсонської міської ради діє ПРОПУСКНИЙ РЕЖИМ.

Всі вхідні двері зачинені з 9.00 до 15.30.

15 лютого 2017 року

педагоги ясла-садка №9

прийняли участь

у конкурсі «Весняна мозаїка»,

в якому зайняли почесне ІІІ місце.

ВІТАЄМО!!!

14 лютого  музичний керівник Макогончук Олена Володимирівна

провела свято, присвячене Дню Святого Валентина

з дітьми старшої групи.

На святі панувала весела,

радісна та привітна атмосфера дружби та кохання.

У Херсонському ясла-садку №9 комбінованого типу для дітей з вадами мови  пройшов тематичний тиждень «Театр в житті малюка», спрямований на розвиток мовленнєвих здібностей дітей та інтересу до театралізації.

19.01.2017 року

у Херсонському ясла-садку №9

пройшло святкування новорічно-різдв’яних свят.

Усі діти старшого віку  долучилися до виконання колядок та щедрівок під час музично-театралізованого дійства

«Різдвяний вертеп».

09.06.2015

Завершено державну атестацію Херсонського ясел-садка № 9

09 червня  2015 року проведено підсумкове засідання атестаційної комісії, на якому результати державної атестації закладу доведено до відома трудового колективу та батьків. За результатами державної атестації визначено освітні послуги, що надаються Херсонським яслами-садком № 9 комбінованого типу для дітей з вадами мови Херсонської міської ради такими, що відповідають Базовому компоненту дошкільної освіти – Державному стандарту дошкільної освіти в Україні, та визнано заклад атестованим.